Krása

Jak proměnit koupání v příjemný odpočinek

23. srpna 2013 v 20:00 | Susan, Michelle ♥
Ahoj, dnes je tu z pátka slibovaný článek, navazující na článek předešlý ;) A to o tom, Jak proměnit koupání v příjemný odpočinek :)

- Vytop koupelnu na příjemnou teplotu a přines si čistou osušku.
- K vaně si připrav džus nebo vodu, abys mohla zahnat případnou žízeň.
- Pusť si příjemnou hudbu, zapal aromatickou svíčku (Např. levandule, citron nebo máta, ale použít se dají i jiné vůně-samozřejmě ;) Tak vůně ti musí bejt jednoduše prostě příjemná a v té ,,provoněné" místnosti se musíš cítit dobře :o))
- Začni napoštět vodu do vany, přilij do ní trošku pěny nebo olejíčku-ale pozor, abys vanu po koupeli řádně vypláchla a nezůstala v ní kluzká vrstvička ze zbytku oleje.

TIP: Okvětní lístky plující na hladině dodají koupeli romantické kouzlo! ;) (Teď opravdu nemám na mysli nějakej lopuch urvanej támhle někde na louce! :D)

Ponoř se do vody a polež si v ní cca 20 minut, Polož si hlavu na opěrku nebo srolovaný ručník. Dýchej zhluboka a pomalu. Zavři oči a představ si, že všechny starosti, které se nashromáždili během dne rozplývají ve vodě.

Nakonec se zlehka osuš jemnou měkkou osuškou. Natři pokožku tělovým mlékem nebo olejem s nevýraznou vůní, pečlivě promaž nejvíce namáhaná místa, jako jsou lokty a kolena. Oblékni si pyžamo a hurá rovnou do postele, na polštář si nakapej nějakou příjemnou vůni, aby se ti lépe usínalo :)

Sladké sny :)

Jak si vyrobit vlastní pěnu do koupele

23. srpna 2013 v 18:00 | Susan, Michelle ♥
Ahoj, dnes jsem si pro Vás připravila článek o tom Jak si vyrobit vlastní pěnu do koupele, tak snad se Vám bude líbit :) Mimochodem, mám v plánu k článku napsat ještě takový ´druhý díl´, na který se můžete tedy těšit :)


Clip-in pramínky a umělé řasy

22. března 2013 v 11:35 | Susan, Michelle ♥
Zdravíčko :) Dneska bych Vám chtěla napsat článek o pár vychytávkách z webu Hotstyle.cz :) Přišeli mi dva pramínky do vlasů a dvoje umělé řasy.. :o)

CLIP IN PRAMÍNKY
Oba pramínky mi vyhovují hlavně délkou, jelikož jsou úpně stejně dlouhé jako moje vlasy, tudíž jsou skvělé! :) Obě barvy jsou super, avšak jedna mi téměř plně splývá s mým vlastním odstínem, tudíž se ve vlasek ztrácí a není pouhým okem příliš viditelný.. :) Je takový blond, trošku do růžova - zdá se..! :) Druhý je ale celkem dobrý :) Už jsem ho několikrát ´použila´ a musím říct, že jsem spokojená! :) Je to taková barva, nevím, není to ani červená ani vínová..

Oživ své vlasy!

12. února 2013 v 14:43 | Susan, Michelle ♥
Zdravíčko :) Vlastníš nelesklé a suché vlasy? Pak tenhle článek píšu přímo pro tebe! Chtěla bys mít aspoň O CHLUP lesklejší a ''hebčí'' vlasy, než máš? Použij na ně olivový olej! Tím nemyslím, abysis namatlala ten olej na hlavu, ale udělej si z něj zábal. Mám tu pro tebe 2 tipy na zábaly. Jeden můžeš použít na vrácení lesku tvým vlasům a ten druhý na vlasy suché.


(zdroj obrázku: google.com)

Jak proměnit koupání v příjemný odpočinek

5. listopadu 2012 v 19:15 | Susan, Michelle ♥
Ahoj, dnes je tu ze soboty slibovaný článek, navazující na článek předešlý ;) A to sice o tom, jak proměnit koupání v příjemný odpočinek, takže vlastně, jak na takový nejenom večerní RELAX :o)

Jak si vyrobit vlastní pěnu do koupele

3. listopadu 2012 v 13:10 | Susan, Michelle ♥
Ahoj, jsem naštvaná! Příšerně.. Štve mě to! Nebaví mě to! Hrozný! Krásnej článek jsem pro Vás měla, ale můj debilní počítač se spiknul, blik a článek byl v tahu, tudíž znovu, už to nebudu mít, tak krásně, jak jsem to měla! :/ Už na to kašlu.. Připravila jsem si pro Vás článek do rubriky Krása ;) Ke shlédnutí tu byl již článek o tom, jak si vyrobit svůj vlastní lesk na rty ;) Nyní si můžete přečíst článek o tom, jak si vyrobit vlastní pěnu do koupele ;) Berte to jako takový programový článek s pokračováním, tedy bude to článek, ke kterému připíšu ještě jeden navazující článek ;) Ten bude s aktuálním článekm samozřejmě souviset a těšit se na něj můžete již 5. listopadu ;) Tak a teď hurá na článek.. Repete! :/ ;o))

Jak vyrobit lesk na rty

11. října 2012 v 15:09 | Susan, Michelle ♥
Zdravíčko ;) Dnes jsem si pro Vás připravila článek do rubriky Krása ;) Celkem po dlouhé době (?!), no i když.. ;) No, tak jako-dá se říct, že jo ;) Opravdu. Náš blog je vlastně tímto směrem zaměřený, proto je to taková samozřejmost, psát články tomuto článku podobné ;) Doufám, že se článek bude líbit ;) A dnes si řekneme (,,řekneme"), jak si vyrobit vlastní lesk na rty ;)

Obočí

13. září 2012 v 17:19 | Susan, Michelle ♥
Částí tvého obličeje je také obočí. I o to je důležité se pravidelně starat hlavně proto, že o tobě také hodně vypovídá… Zde je vše dopodrobna vysvětlené jak bys o něj měla pečovat.

Nastřelovací náušnice ;)

26. srpna 2012 v 0:43 | Susan, Michelle ♥
Ahoj :) Píšu Vám článek o nastřelovacích naušnicích ;) Teď si jí budu dávat a dneska jsem se bavila i se sestřenkou, myslím, že jí teď bude 17 a má jí už od 11-ti říkala :) Nebolí to ;) Je to cajk ;) V nejbližší době jdu k doktorce! :D

Drdol z ponožky

22. června 2012 v 16:19 | Susan, Michelle ♥
Ahoj! Jsme zpátky, i když jsme tu měly být už včera, ale nějak se to nestihlo... Konečně už jsou uzavřený známky! Díky bože! ;D Ale do školy se mi už nechce, i když se už nebudeme učit, jde prostě o to, že musím vstávat. Tákže, omlouváme se, že jsme nic nepřidávaly, ale jak již víte, měly jsme k tomu pádné důvody... Dnešní článek je o?
Máme tu pro Vás skvělý návod na drdol z vlasů, ze kterého Vám vzniknou i úžasné vlny. Na tenhle návod jsem narazila, když jsem si prohlížela videa na YT. Docela se mi tenhle nápad líbil, jelikož je to celkem lehké a taky hezké...
 
 

Reklama