Články k blogu

Konečně jsme se dočkaly

8. února 2013 v 21:12 | Susan, Michelle ♥
Ahoj, tak jsme se konečně dočkaly! Mnozí z vás si již mohli všimnout, že ve volitelném dolním boxu máme ikonku "TOP blog". Náš blog získal toto ocenění od webu Kámoška.cz. Pro nás je to vážně velký úspěch, jelikož jsme se chtěly dostat trošku "na úroveň" a psát pro Krásná.cz. To se nám zase tak moc nevyplnilo, jelikož na tomto webu máme jen jeden článek. :D Ale toto ocenění pro nás ještě víc znamená, než psaní článků na web Krásná.cz. :) Děkujeme!

1 rok od založení blogu! :)

20. ledna 2013 v 21:25 | Susan, Michelle ♥
Ahoj :) Ano, ano...! No, myslím, že nadpis článku hovoří za vše :D Je půl desáté a já kráva si to teď uvědomila :D takže bez článku by se to neobešlo! :) No.. Na tu ´počest´ musíme uspořádat tu MISS...!! :)) Ale tak jako.. :/ Ta účast - no je celkem nízká, což mě dost mrzí.. Ale tak snad se ještě někdo přihlásíte.. Bližší informace určitě napíšeme a dáme vědět i na kontaktní e-maily.. :) ;)) A co GIVEAWAY, chtěli byste? :)) Poraďte nám prosím, jestli vůůůbec tu MISS uspořádat, protože nevím jestli o to máte ještě vůbec zájem - ale mějte pochopení, fakt jsme chtěli víc těch účastnicí.. :)) !

Jak to bude dál?

30. září 2012 v 11:09 | Susan, Michelle ♥
Ahoj, možná si někteří z vás již tuhle otázku kladli, jak to bude dál s naším blogem? Budeme v něm samozřejmě pokračovat, i když se to některým nelíbí... Jak už to některé blogerky také zavedli, tak i my se budeme snažit, aby tu byli články buď každý den, nebo prostě obden, ale čekejte je spíš obden. :) Zavedli jsme taky nově(?) chat, na první vás přišlo pár, ale

Co na blog v nejbližší době chystáme? ;o)

1. září 2012 v 11:58 | Susan, Michelle ♥
Ahoj ;)) V tomto článku se Vám budu snažit objasnit, co se bude na blogu v nejbližší době dít ;)

Začne nám škola, takže to bude těžší ;D Více povinností, ale budeme se snažit udržet ten režim ;) Což je jeden článek za den ;) Někdy budou prostě třeba dva, popřípadě třeba den vynecháme, tak se nezlobte, vůbec nevíme jak to bude ;) Ale pokud to bude něco ,,šílenějšího", tak budeme celý víkend přednastavovat články ke zveřejnění přes týden ;) Ovšem, články tu prostě budou! ;)

Co to bylo za pauzu..?! ;)

4. srpna 2012 v 21:55 | Susan, Michelle ♥
Ahoj, je docela pozdě, ale to je fuk.. Jdu Vám napsat článek, ve kterém Vám za každou cenu chci objasnit, CO A JAK! :)

Jsem v pokoji, poslouchám hlasy sousedů a hlasité ,,cvrlikaní " cvrčků.. (;D :o)) Sestra je na zábavě a já mám prázdný pokoj... Nedávno zase (bohužel) skončilo takové to naše fajn, kamarádské období, i přes to, že nebylo moc dlouhé, ale stejně.. Zase se jen rafem :D :o/ Teď (21:35) u se v obýváku vypnula olympiáda a taťka šel spát, mamka si ještě čte v ložnici knížky ;D Bude geniální... Protože jinak nevím.. Už toho ,,přelouskala" tolika a za tak krááátkou dobu.. No nic.. Každopádně si teď všichni myslí, že už asi ležím a PC je vypnutý, ale spánek je v mém dnešním plánu nečekaně až na posledním místě ;D A na tohle místo si ještě chvíli počkejme ;D Můj plán na teď?

Chybí tu nějaký článek?

18. července 2012 v 22:08 | Susan, Michelle ♥
Ahoj, tak dneska tady bude článek jen k blogu. Plánovala jsem, že sem přidám další fotky, ale nemůžu najít USB, takže je snad přidám do tohohle týdne, tedy pokud najdu to USB. ;( A teď se už věnujme dnešnímu článku. ;)

Chybí u nás na blogu nějaký článek?
Takže, napiště nám do kometářů vaše návrhy na články. Na něco, co tu chybí a co byste tu chtěli denně číst a tak podobně.
Psát nemusíte jen do komentářů, také můžete napsat na náš gmail - michelle.and.susan@gmail.com, nebo si nás můžete přidat do přátel na FB - ZDE! (Jestli vám nebude fungovat odkaz, tak jsme tam jako - ,,Michelle Susan'', jako to je zmíněné v menu viz. Informace o webu)
Takže - Zajímá Vás něco a chtěli byste o tom článek? Pište! :)

Vaše články ''na přání'' určitě napíšeme!

Nový rekord ;) Děkujeme!

17. července 2012 v 19:56 | Susan, Michelle ♥
Ahoj ;) Dneska bych Vám chtěla říct něco (alespoň MÁLO) k té současné návštěvnosti ;) Měli jsme 106, ale nedávali jsme to sem... Jen nám to přišlo, aby jsme se nějak nechlubili, nebo tak něco... ;o) Ale teď už bych to sem dala ;) Jsem za to moc ráda ;) Nyní to je 120 za včerejší (divokou noc! ;D) den ;) Děkujem ;) ♥ Jste úžasní ;)

VIDEA NA TÉMA | Máte o ně zájem?

13. července 2012 v 20:39 | Susan, Michelle ♥

HLASUJTE V ANKETĚ, VŠICHNI A POVINNĚ! :D

Máš Facebook? Přidej si nás do přátel ;)

11. července 2012 v 12:12 | Susan, Michelle ♥
Ahoj ;) Takžé... Včera u mě byla Michelle a šli jsme ven a ještě jsme marně jeli za kamarádkou na kolech-nenašli jsme jí ;D No a založili jsme profil na Facebooku... Největším problémem je jméno... Nejde to napsat normálně jako: Michelle and Susan... Ale tak... Něco se snad vymyslí... ;)

Chce to začít pěkně zlehka ;)

26. června 2012 v 17:09 | Susan, Michelle ♥
Ahoj, než začnu psát, chtěla bych jen říct, že článek je tak trošku o našem blogu, ale je i tak trochu k Vám-k Vašemu sebevědomí a k Vašemu blogu ;)

Myslím, že by Vás už začla fakt nudit to naše stálé připomínání-jsme neaktivní-promiňte, promiňte, za chvíli se to zase změní... Ale je to pravda (Bohužel?!---Bohudík?!) ;) Jsem docela ráda, že je všechno zase ve starých (dobrých?!) kolejích ;) Abych pravdu řekla, docela mi to i chybělo ;D Sakriš! ;D Já o tý závislosti věděla už dávno! ;D ALE!!! Prostě už je vše OK a myslím, že je zbytečný řešit minulost, která už nás stejně nečeká a čeká nás jen budocnost, ale o té tady těžko mluvit ;D :3 A teď už zpět ke článku! :)) --->
 
 

Reklama