Články

Závislost | Díl první - Kouření

3. června 2013 v 16:37 | Susan, Michelle ♥
Zpočátku si kuřáci dávají cigarety například v partě, kdy kouří spíše kvůli kamarádům, nebo z nudy. Mezi nejčastějšími důvody začátku kouření je potřeba cítit se dospělejší a dát cigaretou najevo, že jsem prostě IN, moderní, nezávislý, dospělý.Proto také není na počátku kouření problém vydržet bez cigarety několik dní, například na rodinné dovolené anebo jinde, kde nepůsobí vnější vlivy a zejména kamarádi.

Dear haters...

2. června 2013 v 15:38 | Susan, Michelle ♥
Zdravím Vás drazí haters, rozhodla jsem se napsat článek právě pro vás, ne pro ty, co píšou konstruktivní kritiku, ty do toho zahrnovat nechci... Jde tu například o tohle. Napíšeme sem článek, co na blogu chystáme, proč jsme se mu tak nevěnovaly a proč máme sníženou kvalitu článků. Vy si ho ale stejně nepřečtete a píšete hejty o tom, že ten design už je hroznej, přitom jsme v tom článku psaly, že BUDE nový. Hm? Upřímně to nechápu a pokud máte potřebu nám sem stále psát hejty, tak proč ne. Pište, ale pište je tak, aby měly hlavu a patu a ne, aby to bylo něco v tom smyslu: "Vy jste ale kr*vy." (v tom lepším případě). A jestli to děláte jen tak z hecu, aby jste nás donutily blog zrušit, tak se vám to jaksi nepovede. V tomhle "blogovém světě" se pohybujeme tak dlouho na to, aby nás tyhle s prominutím sračky nerozhodily a ani nerozhodí. Zbytečně se namáháte :)

A mimochodem, těší nás, když někdo dokáže napsat konstruktivní kritiku. Toho si opravdu ceníme, takže pokud máte ještě někdo takový názor, tak nám ho napište. Ale nezapomeňte, že chceme kritiku, ne hejt. Jelikož ne každá kritika musí být hnedka hejt :) Příjemný zbytek víkendu :)

Klíč k PhotoFiltre Studio X

4. května 2013 v 17:43 | Susan, Michelle ♥
Pokud jste si stáhli PHS X a vypršela vám 30 denní lhůta, zbývá vám pak už jen buď sehnat klíč, nebo si PHS koupit, což pochybuju, že někdo udělá. Takže mi přišlo celkem užitečný dát vám sem ten kód.
Zadejte kód:
User/Company/Organisation : www.serials.ws
Registration key : 7EB57 - D5271 - 8C4A7 - FB57A

Rozhovor s DíOu

18. března 2013 v 16:55 | Susan, Michelle ♥
Ahoj :) Doufám, že Vás dnešní článek potěší, už jen tím, že je to zase něco jiného.. :D Já to moc nechci okecávat svýma kecama, protože to nemá ani moc cenu a je to hlavně nepodstatný a mimo téma totodle článku.. Tudíž.. :D Chtěla bych vás ´seznámit´ s jedním moc talentovaným klukem, který si myslím, že to jednou dotáhne opravdu daleko... :) Po pravdě řečeno, nic na tenhle způsob jsem nikdy nijak neposlouchala nebo tak něco, ale před tímhle opravdu KLOBOUK DOLŮ..! :) Navíc, když shlédnete jeho práce od začátku, tak si jen všímáte jak se postupem času opravdu jen zlepšuje ZLEPŠUJE! :) Upřímně, jsem (respektive oba ;D) chystali už delší dobu, navíc, když jsem na Facebooku zahlédla stále nová videa, tak myslím, že byl stejně nejvyšší čas.. :D No.. To důležité je v celém článku! :))

Můj sen aneb ,,Beautiful house" ;O* ...# 3...

4. ledna 2013 v 16:46 | Susan, Michelle ♥
Ahoj :) Tak dneska jsem se rozhdla přidat další set o pěti fotek :) Zase takový "MY DREAM" :) Fotografie jsou samozřejmě v celém článku :D :) Pochopitelně :))

4. (zlatá) ADVENTNÍ NEDĚLE

23. prosince 2012 v 13:29 | Susan, Michelle ♥
Zdravíčko :)) Tenhle článek jsem sice dala do rubriky ´Články´, ale připíšu i něco do Deníčku ;) Nemohla jsem si pomoct a tak jsme Vám sem přidala i něco o adventu-však ale jen tak lehce :)

Jaký má vlastně advent význam? Adventem se v křesťanství nazývá přípravná doba, která předchází vánočním svátkům a začíná čtyři neděle před Vánocemi. Je to období plné shonu, ale především čas, kdy se každý snaží zútulnit svůj domov vánoční výzdobou. Advent je přípravou na vánoční svátky a je začátkem křesťanského roku. Název advent pochází z latinského slova adventus, které znamená příchod. Období adventu končí o půlnoci na Štedrý den.

Něco pro zasmání | Kukačky

16. prosince 2012 v 13:51 | Susan, Michelle ♥
Ahoj, dnes jsem se rozhodla Vám sem přidat něco málo (?!) pro zasmání :) Doufám, že Vás to alespoň trochu pobaví :) Teď moc nevím, co přidávat, když mám nápad, tak to nechce Michelle, tak nevím no :o/ Článek (?) ´Kukačky´ naleznete samozřejmě v celém článku ;)

Změny na Blog.cz..?

14. prosince 2012 v 17:55 | Susan, Michelle ♥
Ahoj :) Ten blog je teď naktivní, no :/ Ale tak co se dá dělat.. V neděli přidám další spolupráci a v úterý tu bude náš názor na konec světa :) A ve čtvrtek přidáme asi něco o konci světa-ale to nevím :D Zatím to vidím takhle, ale nejsem si tím moc jistá.. Nechte se překvapit :) Nějak už to dopadne (možná ani ne vůbec takto, i to je pravděpodobné :D). No a teď už zpět k dnešnímu článku, dnes jsem si všimla banneru (?!) na Blog.cz :) Více v celém článku :)

Něco málo z Facebooku | 0.2

13. listopadu 2012 v 21:48 | Susan, Michelle ♥
Ahoj ;) Dneska přidávám jenom nějaké fotky z Facebooku ;) za chvilku půjdu pryč, takže aby tu alespoň něco bylo ;) Navíc už tu ani dlouho nebyli :) Vybírám jen ty fotografie, co mi přijdou opravdu vtipné ;D ;) Ovšem není to taková pecka, jelikož nemáte ve třídě Javůrka :D Takovej Javor Vás totiž rozesměje ještě lépe :D Ovšem ne vždy.. :D Slabší soudky známe taky :D No a tady jsou slíbené (?!) fotografie :)

Jak přesvědčit rodiče, aby ti pořídili domácího mazlíčka

11. listopadu 2012 v 11:01 | Susan, Michelle ♥
Ahoj :) Připravila jsem si pro Vás takový článek, který Vám možná pomůže, jestliže si chcete pořídit nějaké zvířátko, prostě jakékoli domácí zvíře ;) :D Snad Vám článek alespoň trošku pomůže ;)
 
 

Reklama