Srpen 2013

Jak proměnit koupání v příjemný odpočinek

23. srpna 2013 v 20:00 | Susan, Michelle ♥ |  Krása
Ahoj, dnes je tu z pátka slibovaný článek, navazující na článek předešlý ;) A to o tom, Jak proměnit koupání v příjemný odpočinek :)

- Vytop koupelnu na příjemnou teplotu a přines si čistou osušku.
- K vaně si připrav džus nebo vodu, abys mohla zahnat případnou žízeň.
- Pusť si příjemnou hudbu, zapal aromatickou svíčku (Např. levandule, citron nebo máta, ale použít se dají i jiné vůně-samozřejmě ;) Tak vůně ti musí bejt jednoduše prostě příjemná a v té ,,provoněné" místnosti se musíš cítit dobře :o))
- Začni napoštět vodu do vany, přilij do ní trošku pěny nebo olejíčku-ale pozor, abys vanu po koupeli řádně vypláchla a nezůstala v ní kluzká vrstvička ze zbytku oleje.

TIP: Okvětní lístky plující na hladině dodají koupeli romantické kouzlo! ;) (Teď opravdu nemám na mysli nějakej lopuch urvanej támhle někde na louce! :D)

Ponoř se do vody a polež si v ní cca 20 minut, Polož si hlavu na opěrku nebo srolovaný ručník. Dýchej zhluboka a pomalu. Zavři oči a představ si, že všechny starosti, které se nashromáždili během dne rozplývají ve vodě.

Nakonec se zlehka osuš jemnou měkkou osuškou. Natři pokožku tělovým mlékem nebo olejem s nevýraznou vůní, pečlivě promaž nejvíce namáhaná místa, jako jsou lokty a kolena. Oblékni si pyžamo a hurá rovnou do postele, na polštář si nakapej nějakou příjemnou vůni, aby se ti lépe usínalo :)

Sladké sny :)

Jak si vyrobit vlastní pěnu do koupele

23. srpna 2013 v 18:00 | Susan, Michelle ♥ |  Krása
Ahoj, dnes jsem si pro Vás připravila článek o tom Jak si vyrobit vlastní pěnu do koupele, tak snad se Vám bude líbit :) Mimochodem, mám v plánu k článku napsat ještě takový ´druhý díl´, na který se můžete tedy těšit :)Diary - Today is 21st August -.-

21. srpna 2013 v 11:15 | Susan, Michelle ♥ |  Deníček
Ahoj :) Trošku po dlouhé době, že? :D Nevadí.. :) Už tu nějaká + - měsíční pauza jednou byla a taky jsme se vrátili :)) Jen prostě ne vždy je na blog nálada a ne vždy máme chuť psát. Hm - prázdniny se nám pomalu, ale jistě krátí, že? Co dělat, budeme se s tím muset smířit :) A koneckonců, abych pravdu řekla, tak už mě to doma ani nijak zvlášť nebaví, tudíž si myslím, že škola už bude na místě, ha ha. > Na začátku prázdnin by mě asi vůbec nenapadlo, že už si budu koncem srpna na volno ´stěžovat´. Stejně tak bych vůbec nečekala, že letošní prázdniny budou tak nudé - ano, nic moc se nedělo, nemůžu říct, že jsem si je neužila, ale nevím, zda-li se dá říct, že jsem si je užila -.-