Duben 2013

29. 4.

29. dubna 2013 v 19:56 | Susan, Michelle ♥ |  Deníček
Bylo pár připomínek na Asku, že nepřidáváme články, tak jak bychom měly. Což je pravda, jelikož jsme to "slibovaly". Ale nemáme tolik nápadů na články, které by vás mohli zajímat... A než, abychom napsaly nějaký chuj, radši nepíšeme nic. Což je myslím takový lepší kompromis. :D Docela ráda bych napsala, že odedneška už tu budou pravidelně, ale to prostě nejde. Buď není čas nebo prostě nevíme, co napsat, tak jestli byste měli zájem tu mít články pravidelně, určitě napište nějaké nápady...

Silonky, legíny, .. ?!

23. dubna 2013 v 12:48 | Susan, Michelle ♥ |  Móda
Ahoj, dnes přidávám o5 pouze (?!) takovou fotku ohledně módy ;) Mám, dá se říct (že), již předpřipravený článek o legínách - nějaké fotky a tak ;)) No.. Nic extra zžejmě ;) Ale už fakt nevím ;))

Tyhle silonky - mám pocit, že legíny to asi fakt nebudou :D - bych si chtěla pořídt :) Máte je některá z Vás? :) Nebo nevíte alespoň, kde by se dali sehnat.. Třeba podobné nebo to... ;)

Šaty (?!) z košile..

21. dubna 2013 v 12:33 | Susan, Michelle ♥ |  Móda
Ahoj :) Dnes Vám sem přidám nějakýčlánek.. Abych byla upřímná, tak už mě to vážně přestává bavit.. -_- Prostě mám radši, když nejsem na všechno sama -_- Nevím, jak to mám vysvětlit -_- Každopádně.. Z5 k dnešnímu článku ;) Chci se zeptat, jestli už jste to někdo zkoušel :) Já jo, vypadá to moc pěkně, jen tu košili musíte vhodně vybrat ;)) ..! :)

Sobotní nákupy :)

14. dubna 2013 v 19:50 | Susan, Michelle ♥ |  Deníček
Ahoj :) Tak jak se pořád máte? :) Ozýváme se téměř po týdnu, ale snad to nevadí..! :) Teď to byl ve škole celkem mazec a co se týče následujícího týdne, tak to také nebude zrovna úchvatné.. Hlavně úterý! Zbytek už by nemusel být zas až tak zlý :) Zítra to tedy vidím tak, že celé odpoledne prosedím nad učebnicemi! >:( Opravdu už mě to začíná štvát.. Teď si dají učitelé snad alespoň menší pauzu.. to učení už mi leze krzem, fakt že jo.. -_- Možná si stěžuju už brzy, ale.. :D Znáte to ;) Krom toho, že úterý je nabité prověrkami, tak aby toho nebylo málo - máme rodičák" ;)) :D No jako, proč ne! :D Naštěstí mé známky nejsou až tak hrozné, ale ještě je myslím co vylepšovat.. Předmět, na který si budu muset ještě trošku "posvítit" je hlavně CHEMIE, kde jsem nasbírala docela špatné známky a hlavně jich mám hrozně málo!.. Tudíž.. Asi tak! :D ;)) Ale odbočíme od školy..

Fotografie | 2.4 | Přírodní místo :)

9. dubna 2013 v 12:47 | Susan, Michelle ♥ |  Fotíme :)
Zdravím! :o) Dnes jsem se rozhodla Vám sem přidat zase (?!) nějakou tu fotografii :) Je to místo, kam celkem ráda chodím.. Respektive většinou tam spíš zajedu na kole.. :) Je to lom, který se nachází v jedné celkem blízké vesnice, vzdálené asi 3 km , tudíž to zas tak daleko není.. :) Loni jsem se tam ani nebyla nějak koupat, ale jinak.. Ta voda je tam senzační, není to nijak špinavý a tak.. :)) Takže.. ;)

DIY - Vylepši si své tenisky! :)

7. dubna 2013 v 12:36 | Susan, Michelle ♥ |  DIY
Ahoj, dneska jsem si pro Vás připravila článek do rubriky DIY. Spousta z nás už podlehlo ´Mouctache stylu´ a ještě stále obdivujeme jakýkoli pěkný kousek oblečení s knírkem nebo cokoliv jiného. Článků, spadajíce k Moustache jsme již pár napsali.. radili jsme Vám, kde sehnat takové kousky oblečení nebo třeba módní doplňky, ale také i něo pro vaše DIY.. :) Tentokrát se zase přikláním k DIY nápadu a to sice k ´vylepšení tvé obuvi´! :) .. Určitě už pomalu ukládáte kozačky a jinou zimní obuv do botníku a oprašujete tenisky nebo sháníte nové :) Co takhle si je vylepšit a udělat je ´okatějšími´?! :)) Pokud ani ty neopovrhneš tomuto stylu, čti dál! :)

50 faktů o admince Michelle

1. dubna 2013 v 20:50 | Susan, Michelle ♥
Fakta přidávám i já, je jich sice o 120 míň, než má Susan, ale vážně se nepotřebuju rozepisovat a navíc mě ani nic nenapadá. Tak čau. :D

170 faktů o admince Susan :)

1. dubna 2013 v 18:40 | Susan, Michelle ♥
Ahoj, myslím, že tento článek nemá cenu nějak dál rozvíjet a ´komentovat´.. :D Prostě.. Myslím si, že nadpis článku mluví za vše.. :D Počtěte si no.. :D Chci jen říct, že pak už se mi to po sobě nechtělo nějak moc číst tudíž.. :D To co opravil word atd.. :D Třeba to bude katastrofa, ale už jsem to jen zkopírovala, bolej mě oči! :D