Březen 2013

Velikonoce pod sněhovou přikrývkou?!

30. března 2013 v 20:20 | Susan, Michelle ♥ |  Deníček
Zdravíčko! :) Dneska jsem se rozhodla pro takový ten více povídací článek, spadajíce spíš pod deníček.. Tedy.. Jak začít. To počasí je vážně hrozné, ale popravdě řečeno - stačí mi jen ta zima, která mi sem leze otevřeným oknem.. Venku jsem totiž od čtvrtka večer nebyla, když pominu sobotní návštěvu ve FN v Hradci Králové, kde jsem navštívila tetu po velké autonehodě.. To byla možná chyba, jelikož v pátek jsem převážně jen ležala a v sobotu ráno mi bylo trošku líp, teplota byla sice jen zvýšená, ale prostě jsem chtěla jet, tak jsem teploměr trošku sklepala.. Sestra zůstala doma, tudíž super - poslední dobou spolu totiž moc nevycházíme.. :) No.. Je už mi celkem fajn, v úterý už do školy půjdu.. Jo jo - taky vám nepřidali na prázdninách? Na nás se vybodli i s minulou středou >:( Ale tak.. Mně to bylo víceméně jedno, jelikož doma jsem byla tak i tak, ale to úterý (aspoň!) by se ještě šiklo! :D Jinak, co se týče školy, ta prej píšeme čtvrtletku z matematiky, což vůbec nechápu - ale tak dá se, ale tohle nedám prostě -_- ..!

Fotografie | 2.3 | Rosa

28. března 2013 v 18:51 | Susan, Michelle ♥ |  Fotíme :)
Ahoj, po delší době tu máme opět fotky. Tentokrát je to rosa, ale abych byla upřímná místo na tu rosu je to zaostřené na trávu, to je fuk. :D Není to ani focené foťákem, je to focené mobilem (8mgpix) a tam to jaksi moc dobře zaostřovat ani nejde, nemá zas tak úžasnou optiku, ale není to nejhorší.

Clip-in pramínky a umělé řasy

22. března 2013 v 11:35 | Susan, Michelle ♥ |  Krása
Zdravíčko :) Dneska bych Vám chtěla napsat článek o pár vychytávkách z webu Hotstyle.cz :) Přišeli mi dva pramínky do vlasů a dvoje umělé řasy.. :o)

CLIP IN PRAMÍNKY
Oba pramínky mi vyhovují hlavně délkou, jelikož jsou úpně stejně dlouhé jako moje vlasy, tudíž jsou skvělé! :) Obě barvy jsou super, avšak jedna mi téměř plně splývá s mým vlastním odstínem, tudíž se ve vlasek ztrácí a není pouhým okem příliš viditelný.. :) Je takový blond, trošku do růžova - zdá se..! :) Druhý je ale celkem dobrý :) Už jsem ho několikrát ´použila´ a musím říct, že jsem spokojená! :) Je to taková barva, nevím, není to ani červená ani vínová..

Z našeho šatníku | Tričko se Supermanem, Tílko s Batmanem

20. března 2013 v 9:37 | Susan, Michelle ♥ |  Móda
Zdavíčko :) Dnes jsem si pro Vás připravila článek, ve kterém bych Vám ráda ´představila´ a zrecenzovala jedno tričko a jedno tílko. Ano, jak již z názvu vyplývá, tak je to Tričko s logem Supermana a Tílko s logem Batmana - to je však trošku, řekla bych "obvzláštěno" a to tím, že logo je tzv. distressed - TVOŘÍ TEDY ´popraskaný dojem´:) Tričko s logem Supermana jsem si chtěla už delší dobu pořídit, ale nakonec jsem se k tomu nějak nedokopala.. No a dopadlo to tak, že ho mám! :) ;D Mně se líbí opravdu moc a myslím, že ho i hodně využiju! :o) ..i když zatím jsem ho měla na sobě jen dvakrát asi, ale vzhledem k tomu, že ho mám opravdu jen chviličku, tak je to celkem dobré :) Vícekrát už jsem na sobě totiž měla spíš to tílko s logem Batmana, o kterém jsem snad dřív právě ani neuvažovala :) Nakonec jsem si ale nebrala tričko, ale tílko, aby to bylo zase něco jiného :)

Rozhovor s DíOu

18. března 2013 v 16:55 | Susan, Michelle ♥ |  Články
Ahoj :) Doufám, že Vás dnešní článek potěší, už jen tím, že je to zase něco jiného.. :D Já to moc nechci okecávat svýma kecama, protože to nemá ani moc cenu a je to hlavně nepodstatný a mimo téma totodle článku.. Tudíž.. :D Chtěla bych vás ´seznámit´ s jedním moc talentovaným klukem, který si myslím, že to jednou dotáhne opravdu daleko... :) Po pravdě řečeno, nic na tenhle způsob jsem nikdy nijak neposlouchala nebo tak něco, ale před tímhle opravdu KLOBOUK DOLŮ..! :) Navíc, když shlédnete jeho práce od začátku, tak si jen všímáte jak se postupem času opravdu jen zlepšuje ZLEPŠUJE! :) Upřímně, jsem (respektive oba ;D) chystali už delší dobu, navíc, když jsem na Facebooku zahlédla stále nová videa, tak myslím, že byl stejně nejvyšší čas.. :D No.. To důležité je v celém článku! :))