Leden 2013

Fotografie | 2.2 | Mix :)

30. ledna 2013 v 19:46 | Susan, Michelle ♥ |  Fotíme :)
Ahoj, tak tu jsou zase nějaké fotky. Tentokrát jsem jich pár vyhrabala (snažila jsem se vybrat hezký, ale i ošklivý tu nesmějí chybět). No, jde o to, že 2 jsou focené jedním foťákem a ty ostatní opět jiným. Tak schválně, jestli v tom poznáte rozdíl, kvalitu apod.


Informace pro nejbližší dny :)

27. ledna 2013 v 11:53 | Susan, Michelle ♥ |  Deníček
Ahoj, chtělo to už opravdu nějaký další článek s trochou pointy, který má hlavu a patu - ovšem neříkám, že tenhle jí bude mít.. ;D Začnu neaktivitou z naší strany a budu pokračovat tou z vaší strany.. :D

Takže.. Články tu teď nebyli, protože tento týden se uzavírali známky, tak jsme se ještě snažili opravovat.. :) Tudíž, známky jsoujiž uzavřeny a my už na blog máme více času :) Tím pádem můžete na blogu zase čekat pravidelně přidávané články - tedy jeden článek za dva dny :) Chtěla bych tedy pokračovat tou neaktivitou ze strany vaší.. :D Všímám si, že se vůbec nezapojujete, přitom by nám to moc pomohlo a udělalo nám to radost..! :) V minulém článku jsem již zmiňovala pár otázek, a proto bych byla moc ráda, kdyby jste se k článku vrátili a ještě k tomu něco napsali :) Každopádně nás moc těší, že se Vám tu líbí :) Avšak chtěli bychom, abyste napsali, co se vám tu líbí a co se vám tu naopak nelíbí, co byste změnili apod. Dlaší otázka je kladena na to, jestli chcete abychom uspořádali tu MISS zimy nebo byste raději celkem oblíbenou GIVEAWAY.. :) Nebojte se se ozvat! :)

1 rok od založení blogu! :)

20. ledna 2013 v 21:25 | Susan, Michelle ♥ |  Články k blogu
Ahoj :) Ano, ano...! No, myslím, že nadpis článku hovoří za vše :D Je půl desáté a já kráva si to teď uvědomila :D takže bez článku by se to neobešlo! :) No.. Na tu ´počest´ musíme uspořádat tu MISS...!! :)) Ale tak jako.. :/ Ta účast - no je celkem nízká, což mě dost mrzí.. Ale tak snad se ještě někdo přihlásíte.. Bližší informace určitě napíšeme a dáme vědět i na kontaktní e-maily.. :) ;)) A co GIVEAWAY, chtěli byste? :)) Poraďte nám prosím, jestli vůůůbec tu MISS uspořádat, protože nevím jestli o to máte ještě vůbec zájem - ale mějte pochopení, fakt jsme chtěli víc těch účastnicí.. :)) !

Fotografie | 2.1 | Skalničky

12. ledna 2013 v 21:04 | Susan, Michelle ♥ |  Fotíme :)
Zdravíčko :) Připravla jsem si pro Vás článek.. Sice podruhé za sebou fotky, ale lepší než nic.. Za aktuální neaktivitou stojí opět škola.. Pololetky, .. - prostě hrůza >:( No a jinak včera jsem přišla domů ze školy a připravovala jsem se sestře na maturitní ples :) Dneska jsem byla jakože dost unavená, takže asi tak.. Navíc mi od včera není ani moc dobře :o/ .. Jinak zítra mám narozeniny, ale asi to nebude zrovna ´úžasný´, protože se musím učit na pondělní pololetku z matematiky a chemii.. Achjo..! :/ V úterý zase tři písemky a z toho dvě pololetní.. Hezký no.. :X >:(( ..! Takže tak..

No a teď zpět k dnešnímu článku.. Mám ještě nějaké fotky z loňského roku, možná ještě předloňského z venku.. :) Mně se fotografie celkem líbí :)) ;)) ..nevěděla jsem, ja fotografie pojmenovat.. Jedno z toho salničky jsou a druhé jsou samozřejmě sedmikrásky :) .. No ale už konec remcání.. ;o) Fotografie naleznete v celém článku!

Fotografie | 2.0 | Káva

6. ledna 2013 v 14:25 | Susan, Michelle ♥ |  Fotíme :)
Zdravíčko, po dlouhé době opět fotky... Tyhle jsou focené mobilem (8mgpix) - což mě dost překvapilo. Fotky jsou krásně zaostřené a i přesto, že se mi strašně klepou ruce nejsou rozmazané. Super! Pořídly jsme je na nákaupech v Pardubicích

Budu upřímná (:D), ta první fotka je ze všech nejhezčí. Je to sice samochvála, ale tak když jsem vyfotila na mobil takovouhle vážně kvalitku, tak se prostě musím pochválit. :D Neříkám, že je božská, ale pěkná je. A rozhodně hezčí, než ty ostatní! Mrzí mě jen to, že u těhle fotek není přírodní světlo, je tam zářivka, ale stejně se to 'jakž-takž' povedlo.


Tahle sice není tak pěkně zaostřená, ale s tím nic neudělám. Pořád ještě není nejhoší... ´Titul nejhorší fotky´ bych přidělila spíš té 3. fotografii :)

Ano, tak tohle je podle mě nejhorší fotka. Zaostření na bodu mrazu, je vyfocená prostě klasicky a ta zářivka mě tam docela dost štve, ale co už. Řekla jsem si, že vám sem dám všechny fotky :D

U téhle fotky se mi líbí jen to boží zaostření a to světlo! Krásně osvětlený, vážně - kvůli tomu jsem něco prostě musela vyfotit. :D Jinak je to úplně obyčejná fotka :)

Btw: To kafe možná jen hezky vypadá, ale vůbec tak nechutná! Je to vážně hnusný! Hlavně to Late Mochiatto s mandlema! No ble! :D A já jsem si do toho dala ještě ke všemu med (že Susan) :D Už nikdy! :D Jinak to druhý nebylo špatný... První půlka hořká (:D), ale pak už to šlo :) ;D

Jak se Vám fotky líbí..? Která nejvíce a naopak? :)

Můj sen aneb ,,Beautiful house" ;O* ...# 3...

4. ledna 2013 v 16:46 | Susan, Michelle ♥ |  Články
Ahoj :) Tak dneska jsem se rozhdla přidat další set o pěti fotek :) Zase takový "MY DREAM" :) Fotografie jsou samozřejmě v celém článku :D :) Pochopitelně :))

Silvestr 2012 a Po-vánoční nakupování v Pardubicích

2. ledna 2013 v 0:01 | Susan, Michelle ♥ |  Deníček
Ahoj :) Jen tak z kraje a jen tak okrajově, bych Vám chtěla nznačit, jaký byl SILVESTR 2012. Rok 2012 pro mě nebyl nějak moc extra... Spíš příšerný - i když ne zas tak docela. Ani dny jako byli Vánoce nebo právě Silvestr pro mě nijak neoslovili a spíš bych si dovolila říct, že to byl propadák... Takže NIC MOC ;) Byla jsem doma, jela jsem Facebook a ohromnou ´HARD PARTY´ :D ;D ...

Krom toho všeho (..?! :D ;D) jsme byly v něděli 30 12. loňského roku nakupovat v PCE ;) Což jste vlastně asi (..! :D) i pochpili z dnešního nadpisu článku... Bylo to celkem fajn, i když to zpočátku vypadalo na dost velkou krizi a asi po první 1/2 hodině nebo hodině jsme chtěli (...) jet domů..