Září 2012

Jak to bude dál?

30. září 2012 v 11:09 | Susan, Michelle ♥ |  Články k blogu
Ahoj, možná si někteří z vás již tuhle otázku kladli, jak to bude dál s naším blogem? Budeme v něm samozřejmě pokračovat, i když se to některým nelíbí... Jak už to některé blogerky také zavedli, tak i my se budeme snažit, aby tu byli články buď každý den, nebo prostě obden, ale čekejte je spíš obden. :) Zavedli jsme taky nově(?) chat, na první vás přišlo pár, ale

DIY - Svícínek (květináček, ...) z kolíčků

22. září 2012 v 13:39 | Susan, Michelle ♥ |  DIY
Ahoj ;) Připravila jsem si pro Vás takový návod ;) Našla jsem ho na Facebooku ;) Ovšem než jsem ho vložila na blog, po svém jsem si ho pravil apod. a samozřejmě jsem ho pr Vás i popsala ;) Zkoušela jsem to již také a vypadá to moc hezky ;)

Je to jakýsi, svícínek, ale může se to použít i jako taková mistička nebo třeba květináček apod.

Snad se bude DIY článek líbit! :o)

Móda-Podzim 2012 (potisky)

18. září 2012 v 20:40 | Susan, Michelle ♥ |  Móda
Ahoj ;) Nestíháme školu a blog, takže se omlouváme, že jsme sem články nepřidávali, ale už to bude ok! ;) Dnes přidávám článek do rubriky Móda ;) Tentokrát je to móda vztahující se na podzim 2012, respektive na potisky ;) Doufám, že se bude článek líbit a nezlobíte se za tu ,,neaktivitu", co tu teď asi 5 dní byla.. :o/ ;)

Obočí

13. září 2012 v 17:19 | Susan, Michelle ♥ |  Krása
Částí tvého obličeje je také obočí. I o to je důležité se pravidelně starat hlavně proto, že o tobě také hodně vypovídá… Zde je vše dopodrobna vysvětlené jak bys o něj měla pečovat.

Jak zkrotit ranní vstávání? ;)

11. září 2012 v 18:42 | Susan, Michelle ♥ |  Články
Taky nemáš ráda, když ti ráno někdo vezme peřinu nebo se ranní světlo pod žaluziemi pokouší dostat do tvého pokoje, ale ty chceš ještě spát? Víkendy a dny volna jsou na něco takového skvělé. Jenže každodenní vstávání do školy jen tak vynechat nemůžeš :/ Jakým způsobem je dobré, ráno zvládat? To se dozvíš v tomto článku, který je plný osvědčených rad ;).

Video o blogu

6. září 2012 v 19:44 | Susan, Michelle ♥ |  Videa
Ahoj, ahoj, ahoj! Omlouváme se, že jste tu včera nenašli žádnej článek, ale stalo se, no. :/ Dneska, zítra i pozítři,... tu články už budou! Na zítřek si máme do školy připravit takovou ''prezenčku'' a my budeme nějakým způsobem prezentovat náš blog. ;) A k tomu jim pustíme i video. Není to žádný extra video, ale tak jako zpestření se nám to k tomu hodí. :) Video jsem i trochu upravila (snad se tomu ani nedá říkat úprava :D), ale mám ho na druhým počítači, kam se už dneska nedostanu, takže se spokojte s tímhle! :D Možná bychom Vám sem mohli dát něco z prezenčky, ale spíš ne. Nemuselo by Vás to třeba bavit... ;)

Hola, hola (?!) škola volá! ;D

3. září 2012 v 6:15 | Susan, Michelle ♥ |  Články
Zdravíčko :) Ták, a je to tady... Ještě si pamatuju, jak jsem Vám psala článek o tom, že prázdiny začínaj. Jakoby to bylo ,,včera" :/ A teď, ačkoli nerada, ale píšu, o tom, že prázdniny končí a jediné, co nás tedy teď čeká je akorát, tak 10-ti měsíční mučení... :/ Achjo ;/ Ale co se dá dělat.. :o/ Nic.. Bohužel...

1. 9. 2012

2. září 2012 v 11:12 | Susan, Michelle ♥ |  Deníček
Ahooj, dneska Vám sem napíšu deníček ze včerejška. Jestli jste četli článek, který tu byl včera, tak víte, že jsme se chystali do té restaurace. No, tak jsme tam šli... :) Zašli jsme si hezky do nekuřácký mítnosti, kde nikdo nebyl, jenom my, takže nemalej luxus :D V pohodě jsme si objednali pití - Kofolu. Nevím proč, když jsme chtěli jahůdkovej džus :D Pak, jestli máme vybraný, že jo. No nevím, proč jsme to neřekli hned, když si pokaždý dáváme jednu a tu samou pizzu :D Hezky jsme si pokecaly a začali řešit tu MISS. Už máme vymyšlený témata, ne všechny, ale máme jich celkem dost a taky jsme už promýšleli ty ceny a tak. Pak tam přišla číšnice a dala na stůl vedle nás cedulku reservé, takže jsme tam pak už nebyli samy. Ale kdyby aspoň šeptali, ale ono né a ještě ke všemu tam byla ozvěna! >:( Nám to snad dělali naschvál, tak jsme taky začali ''křičet'' a nahlas se smát :D

Co na blog v nejbližší době chystáme? ;o)

1. září 2012 v 11:58 | Susan, Michelle ♥ |  Články k blogu
Ahoj ;)) V tomto článku se Vám budu snažit objasnit, co se bude na blogu v nejbližší době dít ;)

Začne nám škola, takže to bude těžší ;D Více povinností, ale budeme se snažit udržet ten režim ;) Což je jeden článek za den ;) Někdy budou prostě třeba dva, popřípadě třeba den vynecháme, tak se nezlobte, vůbec nevíme jak to bude ;) Ale pokud to bude něco ,,šílenějšího", tak budeme celý víkend přednastavovat články ke zveřejnění přes týden ;) Ovšem, články tu prostě budou! ;)