Zpěvačka Adele měla problémy s alkoholem!

28. června 2012 v 16:09 | Susan, Michelle ♥ |  Články
Zdravíčko :) Dneska navštíví náš blog i trošku svět celebrit... Doufám, že se článek bude líbit ;))

Kdo by to kdy byl řekl, že tahle mladičká zpěvačka měla někdy problémy s alkoholem? Měla vemli těžká období, která, ale na konec zvládla ;) Přečti si o ní pár vět jak na tom byla a proč vlastně pila... Hlavní příčinou byli hlavně nervy!


Biografie popisuje její život od útlého dětství v Londýně, kde vyrůstala jen se svojí matkou, až po současnost. Adele prý trpěla tím, že je otec opustil. Byl to silný alkoholik, kterého pití málem zabilo. I přes veškerou lásku, které se jí od matky dostávalo, vždy toužila po otci, kterého nikdy neměla. Adele prý měla i ošklivě zlomené srdce, a to když se zamilovala do bisexuálního přítele, který jí podváděl.

Podle knihy, která by měla vyjít příští měsíc, prý byla někdy před koncertem tak namol, že na pódiu padala ze židle. A dokonce i zapomínala na texty k vlastním písním. Rolling In The Deep zpěvačka svůj výpadek paměti popsala jako vůbec tu nejhorší věc, co se jí kdy stala.

A autor biografie Marc Shapiro řekl časopisu In Touch: "Adele pila víc než je v normě, aby se vyrovnala se svým zlomeným srdcem. Navenek působila v pohodě, a že to všechno zvládá, ale jsem si jistý, že jí to uvnitř hodně trápilo."

Sama Adele přiznala:
"Když jsem jednou začínala ve dvě v noci, byla jsem tak opilá, že jsem zapomněla slova k mému vlastnímu songu... To byla vůbec ta nejhorší věc, co se mi kdy stala."

Adele má za sebou nejen ohromný úspěch, ale i velikou bolest.

P.S.: Zítra čekejte článek již v ranních hodinách ;)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byla jsi tu? Klik! Jsi...návštěvník :)

Klik ;)

Komentáře

1 Romis | delly-from-the-block Romis | delly-from-the-block | Web | 4. července 2012 v 1:27 | Reagovat

Bůh ví, co všechno je z toho pravda. Nesnáší životopisný knížky, který jsou napsaný někým jiným než tím, o kom ta knížka ve výsledku je. Člověk si to pak přečte a má z toho jenom zamotanou hlavu a neví, čemu má věřit a čemu ne. Dám přednost knížce, kterou napíše sama Adele.. (Nebo aspoň z části napíše sama :D) Jinak máte hezký blog! :)

2 Michelle and Susan ♥ Michelle and Susan ♥ | Web | 4. července 2012 v 8:28 | Reagovat

[1]: A jak můžeš vědět, že tohle je z životopisné knížky?! :D Ono je to tam někdy napsané? ;D Jinak: děkujeme ;) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.