Náš názor na: Kouření! ;P

18. května 2012 v 11:00 | Susan, Michelle ♥ |  Náš názor na...
Ahoj, zatím tady byli jenom dva názory, zato, ale byli oba jakože na celebrity, tak teď to bude trošku neco jiného a to: ,,Náš názor na Kouření..."

Tak dneska se dozvíte náš názor na: ---> Kouření


Názor adminky Susan:
No tak můj názor na kouření? Jsem ráda, že z naší rodiny nikdo nekouří... Jenom teta a strejda... A ty si myslím, že kouří až moc... Možná 1-2 krabičky za den... Každý! :/ Můj děda kouřil, ale potom ze dne na den úplně přestal (ale on ani nekouřil nějak moc, možná 2-3cigarety za den)- naštěstí! ;) No a můj názor je prostě takový, že to tomu člověku ani nic nedá... Jako, že spíš vezme... Je to šíleně špatné a to i říkali právě v Praze na tom Human Body-bože zase jsem si vzpomněla na toho dědka hej! ;D No a jinak si myslím, že je to i dost drahé, takže můžou lidé co kouří třeba jen (jen?!) tu jednu krabičku za den, ušetřit třeba i desetitisíce! :P Mohli si za to koupit něco nového, ale naopak! Oni si prostě spíš ostatním prodali své zdraví a jako by vyhodili ,,majland" jen tak z okna! :P

Názor: Negativní

Názor adminky Michelle: I když mi může být úplně jedno, jestli někdo kouří nebo ne. Já nekouřím a hnusí se mi to. Můj názor je negativní už jen proto, že je to prostě nezdravý. Ale tak ať si lidi dělaj, co chtěj. Já to ničím neovlivním. :)

Názor: Negativní
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byla jsi tu? Klik! Jsi...návštěvník :)

Klik ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.