Jen blázen by (ne) bydlel v moderním velkoměstě.

17. května 2012 v 13:00 | Susan, Michelle ♥ |  Články
Ahoj ;) Já tady mám takový článek, ke kterému není co napsat, tohle je úvaha ;) Ale, teď zpět k článku ;) Toto úterý jsem psala sestře slohovku ;D Je jí sice 18, ale slohovky zrovna nejsou teda její parketa ;D Ovšem jsem s výtvorem celkem spokojená ;D Samo sebou, že tam bylo sice více témat a některá i lepší, ale jak se říká: ,,Do člověka tzv. prostě nevlezeš!" takže prostě na to má třeba jinačejšejší ;D názůrečeQ (someone for my Mufča :*) :DJe to úvaha ;D Ale na tohle máme na (ne) štěstí stejný názor takže článek byl pro mě vyloženě hračka ;) No a tady je ;)


Život ve velkoměstě
Ve velkoměstě bych nechtěla bydlet asi proto, že je tam poměrně velké rušno, obzvlášť, když to srovnám s prostředím, kde žiji. Bydlím totiž v rodinném domě s rozsáhlou zahradou, na které se najde vždy něco na práci, proto se skoro nikdy nenudím. I když je to menší vesnice je to pro mě lepší než život ve městě jelikož je tady opravdu velký klid a asi bych si nezvykla bydlet ve velkoměstě. Jsem totiž již od malička zvyklá na vesnici. Doma mě budí kohoutí kokrhání, což se naopak o velkoměstě říct nedá. Ve velkoměstech bych slyšela pouze cinkání tramvají. Ve městech jsou rodinné domky většinou jenom na kraji města a tak lidé většinou bydlí v bytovkách, ve kterých bych já bydlet nechtěla. Cítila bych se uzavřená a ani bych nemohla jít na někam do přírody (např. na zahradu) přičemž ve velkoměstě mohou jít lidé jen do parku nebo do centra. V parcích i přesto, že jsou většinou mimo centrum není tak čistý vzduch jako na vesnici. Sama jsem si vyzkoušela jaké to je ve velkoměstě, když jsme byli na dvoudenní dovolené v Praze. Všude je strašně hodně lidí a dopravních prostředků tudíž snad nikde nenajdete místo, kde byste mohli být sami.

Jsem přesvědčena, že život na vesnici je pro mě o hodně lepší a snadnější, jelikož bych si na velkoměsto asi nikdy nezvykla.

A jaká je Váš! vztah k velkoměstu (Nevím jak to zkloňovat! ;D No do prdele! ;D)? :) Máte podobný názor? Žijete na vesnici, ve městě či ve velkoměstě? Jste spokojení s místem Vašeho?! bydliště? :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byla jsi tu? Klik! Jsi...návštěvník :)

Klik ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.